Registrace – Pokud  jsi se nestihl registrovat předem, nevadí. Můžeš se registrovat na místě.

Občerstvení na trase – Na občerstvovacích stanicích bude připravena voda a iontový nápoj.

Občerstvení na Hájovně (start/cíl) – V zázemí závodu připravíme občerstvení (vepřová kýta na ohni, toasty, pivo, limo, káva, popcorn a další). Vše bude za dobrovolný příspěvek a celý výtěžek předáme Karolínce Kromkové, které tímto chceme trochu pomoct v boji s dětskou mozkovou obrnou.

Šatny a sprchy – Závod je situován v lesním prostředí. Bohužel v zázemí závodu nemáme možnost zajistit sprchy. Provizorní šatny pro převlečení budou připraveny ve stodole :-).

Úschovna – Na závodě nezajišťujeme úschovnu věcí. Během předchozích ročníků se nikomu nic neztratilo. Budeme rádi, když se tato tradice dodrží i letos. I přes to si prosím neber s sebou velké cennosti.

Výsledky – Výsledky budou v průběhu dne vyvěšovány na boudu s občerstvením. V elektronické verzi budou k dispozici zde

Čip a číslo – Čip si vyzvedneš společně se startovním číslem. Na závod si čip připni na kotník. V cíli ho nezapomeň vrátit organizátorům závodu. Číslo si připni na přední část těla, v cíli bude připravena krabice, kam vhoď po závodě své číslo.

Tombola – Číslo, které si vhodil do připravené krabice, se automaticky zúčastní tomboly o hodnotné ceny. Tombola proběhne hned po skončení závodu.